Nova Trans LTD
PIEGĀDES UN LOGISTIKAS IZCILĪBA JŪSU PERFEKTA PARTNERIS KOPŠ 2009

Dzelzceļa pārvadājumi

Dzelzceļa Loģistika - kravu pārvadājumu un loģistikas kravu transports ir ekonomisks un sniedz lieliskas iespējas transportējot lielgabarīta kravas

Noliktavu loģistika

Noliktavu pakalpojumi Eiropa, Krievija, Azija

Jūras pārvadājumi

Jūras loģistika - īpaši rentabla, piegādājot preces lielos attālumos

Transporta pārvadājumi

Transporta loģistika - transportlīdzekļa kravas piegāde līdz saņēmēja durvīm vai terminālim

Kas mēs esam

Laipni lūdzam NOVOTRANS loģistikā
"Nova Trans" ir loģistikas uzņēmums, kas nodarbojas ar muitas pakalpojumiem un loģistiku ar savu galveno darbību kravu pārvadājumos. Mūsu galvenās priekšrocības ir savlaicīga droša un droša pārvadāto preču piegāde ne tikai Eiropā, bet arī Āzijā, Krievijā un NVS valstīs.

Galvenais mērķis un prioritāte ir apmierināt klienta vajadzības. Ilgtermiņa partnerattiecības ar mūsu klientiem to vislabāk apliecina. Mūsu klienti ļoti novērtē augstākos rezultātus, kas sasniegti sadarbībā ar “Nova Trans”, un kļūst par mūsu lojālajiem klientiem kravas pārvadājumu pakalpojumu sniegšanā. Mēs apmierinām klientu vajadzības ar saukli Visas jūsu kravas vajadzības - atrodoties īstajā laikā, īstajā vietā un par pieņemamu cenu.

Mūsu uzņēmums pastāvīgi paplašina un atjauno savu kravas automašīnu parku. Attīstot savu darbības jomu, mēs vienmēr meklējam jaunas ilgtermiņa sadarbības iespējas. Mūsu pieredzējušie svešvalodu speciālisti plānos jebkura izmēra kravu piegādi ar viszemākajām izmaksām un īsāko periodu.

Ko mēs piedāvājam

Loģistikas pakalpojumi

Līgumu loģistika

Auto, jūras, dzelzceļa pārvadājumi

Uzglabāšana

Konsultāciju pakalpojumi